U bevindt zich hier: / /


Deelnemers Speedweekend 2019

Onder voorbehoud van wijzigingen. Alleen bevestigde rijders zijn in de lijst opgenomen. Mocht je je hebben aangemeld maar niet in de lijst staan, vraag dan alsnog je pitskaart aan via deze link.
Laatste update: 18 juli 2019


BANGERSTOX
Startnr Naam Woonplaats
1 Remco Hooijberg De Cocksdorp
14 Shandor Vermeulen De Cocksdorp
23 Fedor van Elk Den Burg
34 Thijs Graaf De Cocksdorp
35 Ijsbrand Kikkert Den Burg
59 Michel Heidbuurt Oudeschild
69 Thomas Boon De Cocksdorp
74 Barend Terpstra Den Burg
80 Martijn Veeger Den Burg
88 Thomas Buis Den Burg
93 Wesley Daalder Den Burg
111 Tjeerd Henstra De Koog
112 Rein Rijkers Den Burg
198 Miriam Koorn Den Burg
317 Shayna Brokken De Cocksdorp
324 Rick van der Wal Den Burg
327 Annelies Duinker Oosterend
335 Harmen Hottentot De Cocksdorp
337 Giel Koorn Den Burg
381 Simon Gerritsen Oosterend
382 Bas Gerritsen Den Burg
474 Cor Snoeij Den Burg
475 Jacob Zuidewind Oudeschild
660 Mascha Gieles Oudeschild
JUNIOREN
Startnr Naam Woonplaats
6 Ivan Leijstra Den Burg
7 Melanie Smit De Cocksdorp
12 Matthijs Dogger Den Burg
15 Jari Schraag Den Hoorn
22 Wisse Blom Oudeschild
23 Bodhi van Heerwaarden Den Hoorn
28 Marousha van Egmond Den Burg
47 Harpert Tromp De Cocksdorp
57 Jeffrey de Ridder De Cocksdorp
88 Ruben Kager Den Burg
94 Luc vd Weerd Oosterend
97 Mats de Veij Oudeschild
100 Thijme Veltkamp Den Burg
123 Ids Grisnigt Oudeschild
129 Wesley Smit De Cocksdorp
166 Dami van der Starre Den Burg
259 Kevin Huizinga Den Burg
405 Ryan Brouwer Oosterend Nh
RODEO
Startnr Naam Woonplaats
1 Piet Druif Wognum
3 Ids Witte Den Burg
7 Ole Witte Den Burg
8 Senne Houwing De Cocksdorp
8 Wesley van der Schuur Den Oever
11 Robin Eelman Oosterend
12 Jasper Dogger Den Burg
14 Denny Zwirs Breezand
19 Kevin Molijn De Goorn
25 Allard de Wit Heerenveen
30 Marco Koole Alphen Aan Den Rijn
32 Lisanne Amsing Oudeschild
33 Arie Nes Heiloo
34 Hans Daalder Oosterend
36 Mike van den Brink Heiloo
39 Yvar Pool Oudeschild
50 Hans Arnout Den Burg
51 Jeffrey de Smidt Oudeschild
59 Danny Hermenet Bodegraven
62 Menno Bierma Vrouwenparochie
64 Niels Hin Den Burg
69 Robin Wijtten De Cocksdorp
74 Barend Terpstra Den Burg
77 Robert Vos Hippolytushoef
81 Michel Stender Ursem
114 Maichel Koorn De Cocksdorp
122 Paul Hofman Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
126 Richard Reitsma St Jacobiparochie
135 Jeffrey Garritsen De Cocksdorp
164 Alice Kappert Holwerd
184 Dennis van der Kraats Nieuwe NIedorp
191 Arjen Visser Nijland
198 Miriam Koorn Den Burg
216 Niels Groen Stompetoren
222 Max van Spiegel Lelystad
235 Nicky Arnout Den Burg
236 Sam Schilder Tuitjenhorn
245 Janco de Jager Gorredijk
253 Berend Pars Sint Annaparochie
299 Robert Mensies Peize
300 Marco de Jong Dongjum
306 Harmen Bijlstra Westergeest
307 Leon Koster Westergeest
310 Jurjen de Jong Dongjum
311 Aant Keizer Westergeest
313 Gerard de Vries Blije
316 Silke Jongbloed Twijzelerheide
319 Durkje Terpstra Damwoude
320 Tim Faber Sint Annaparochie
327 Menno van der Leest Ferwert
329 Oda Bak Oudebildzeil
335 Rick de Graaff Oudesluis
337 Giel Koorn Den Burg
346 Maikel Dijk Minnertsga
351 Folkert van der Veen Burdaard
353 Wietse Groenje Holwerd
355 Peter van der Veen Burdaard
362 Ate Jongbloed Twijzelerheide
387 Justin Kappert Holwerd
397 Sybe van der Wal Dokkum
398 Melissa Drost Nijaltoenae
399 Damien Mensinga Peize
401 Jelle Blom Sintmaartenvlotbrug
404 Cas de Vries Oudesluis
440 Sam van Klaveren Oudesluis
464 Rutger Balt St Jacobiparochie
515 Roy Prins Den Burg
625 Jordi ten Kate Hallum
643 Feike Popma Hallum
660 Dave Gieles Oudeschild
671 Piebe gerben Pompstra Westergeest
699 Kristian Nieboer Zuidvelde
992 Bart Dekker Berkenwoude
VRIJE STANDAARD
Startnr Naam Woonplaats
2 Dorus Sintebin Heerhugowaard
3 Manon de Hoop Garnwerd
19 Patrick van Bruggen Den Burg
22 Ruud Betsema Den Burg
24 Peter Kok Middenbeemster
56 Bertus Uitgeest Oosterend
63 Ronald Witte Den Burg
80 Tjerk Wiersma Wommels
601 Marco Kok Starnmeer
618 Patrick Sintebin Alkmaar
620 William Polling Eelde
624 Andre Kok Zuidoostbeemster
625 Sjouke Hellinga Broeksterwoude
627 Robin Buikema Warffum
628 Storm - van Zwol Kootstertille
632 Jeroen Schouwstra Den Burg
636 Ybe Vellema Holwerd
638 Sander Huysman De Cocksdorp
643 Rj Bleeker Winschoten
646 Arnold van der Veen Eelderwolde
657 Jan van der Weij Blije
661 Jelle Bergsma Westbeemster
670 Marc Postma Een
672 Frans de Vries Apeldoorn
679 Arjen Santhuizen Blija
684 Leo Sintebin Heerhugowaard
687 Arnoud Schrama Oosterend
690 Laurens Slik De Waal
691 Bennie Turkstra Damwâld
693 Nico Braam Warffum
STOCKCAR F1
Startnr Naam Woonplaats
6 Pascal Spigt Julianadorp
7 Jur Blokker Anna Paulowna
8 Martin Verhoef Pijnacker
UK11 Neil Scriven Cirencester (UK)
13 Joyce Boots Lutjebroek
14 Rick Wobbes Dronryp
15 Marijn Langeveld De Cocksdorp
17 Jelle Geert Pompstra Westergeest
20 Bert de Vries Oudebildtzijl
UK22 Will Yarrow Desborough (UK)
25 Lex Limmen Winkel
27 Rutger Valk Waarland
30 Romke Rindert Kroondijk Hichtum
33 Siem-Pieter du Porto De Waal
36 Wendy Koopmans Hensbroek
38 Bart Koopmans Winkel
40 Mark Tesselaar Winkel
44 Gosse Hoekstra Ijlst
46 Rob Hink Heiloo
47 Danny van Wamelen Pijnacker
49 Marcel Loos Hensbroek
53 Stefan de Jong Pingjum
54 Sierd de Vries Menaam
55 Peter Ruig Winkel
UK55 Craig Finnikin Leek (UK)
58 Willem de Boer Oudebildtzijl
61 Koen Maris Roderwolde
62 Bruce Potveer Avenhorn
67 Marco Kandt Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
76 Wierd Gietema IJlst
79 Louw de Vries Kootstertille
86 Edwin Ploeg Peize
87 Maarten Broekman Den Burg
90 Roelof van der Veen Een
92 Remco de Buck Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
93 John de Buck Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
99 Johan Catsburg Vinkeveen
100 Joey Slooff Zwijndrecht
102 Rian Vronik Oudewater
141 Richard Falkena Nijland
150 Roel Blonk Den Burg
152 Gert-Jan Klok Berltsum
155 Pieter Langeveld De Cocksdorp
161 Tom Maris Roden
164 Egbert vd Werf Den Burg
UK166 Bobby Griffin Retford (UK)
172 Ron Verkerk Oudewater
179 Sjaak Kentie Cabauw
181 Mark Veenstra Nijland
212 Sander Vermeulen Den Hoorn
UK216 Jack France Liversedge (UK)
UK217 Lee Fairhurst Bolton Uk
223 Jannes Boskma Leeuwarden
226 Pieter vd Iest Harkema
228 Jan Roelof Wijbenga Kootstertille
229 Tsjalle Greidanus Franeker
232 Hein Damstra Ijlst
261 Dick Bouman Wijk En Aalburg
UK268 Richard Woods Newark (UK)
292 Frank Zijsling Ijlst
295 Willem Zwerver Koudum
UK306 Ian Noden Rugby (UK)
310 Fedde Jelle Kroondijk Hichtum
315 Jaap Hiemstra Twijzel
UK326 Mark Sargent Spalding (UK)
332 Nathalie Wekema Yde
UK335 Mark Woodhull Sileby (UK)
337 Dennis Tesselaar Breezand
345 Boy Tesselaar Winkel
348 Ed Tesselaar `T Veld
388 Jelle Bijlsma St. Jacobiparochie
393 Gert Elzinga Uithuizermeeden
405 Chris Boersen Oudeschild
406 Ben Boersen Den Burg
410 Jelle Tesselaar Winkel
411 Dave Bronder Schagerbrug
UK415 Russel Cooper Swaston (UK)
422 Marten Bijlsma St.-Annaparochie
432 Roy van Baaren Slootdorp
440 Jac Tesselaar Winkel
453 Jacob de Vries Blija
476 Jaap-Kees Snoeij Noord-Scharwoude
501 Inge Wiersma Harkema
511 Arjen de Wilde Burgum
UK526 Finn Sargent Spalding (UK)
541 Bert Honderd Uithuizen
555 Wim Clazing Zevenhuizen
575 Yoren Winands Vrouwenparochie
591 Barry Boersen Oudeschild
592 Auke Osinga Ijlst
604 Stefan van Rossum Schoonhoven
616 Michiel van Duin Andijk
618 Wybe de Vries Hantumhuizen
642 Roel Coenen Baarlo
699 Jan Kuin Lutjebroek
726 Frank Kramer Marrum
743 Henk Binnendijk Bodegraven
759 Erwin Goënga De Cocksdorp
853 Kees Winkel Nieuwerkerk A/D Ijssel
880 Niels Tesselaar Winkel